call
0850 533 00 54

Yada Tıklayın Sizi Arayalım

Sizi Arayalım

Ramazan Bayramı Otelleri

12 Otel Görüntüleniyor
tour1

500,00 TL
İNCELE
tour1

650,00 TL
İNCELE
tour1

400,00 TL
İNCELE
tour1

850,00 TL
İNCELE
tour1

375,00 TL
İNCELE
tour1

625,00 TL
İNCELE
tour1

1.250,00 TL
İNCELE
tour1

291,00 TL
İNCELE
tour1

2.000,00 TL
İNCELE
tour1

1.000,00 TL
İNCELE
tour1

1.750,00 TL
İNCELE
tour1

275,00 TL
İNCELE

Sapanca Otelleri Hakkında Bilgi

Sapanca Otelleri denildiğinde akla pek çok otel ismi gelir. Bu oteller özel günlerde, yaz tatili için, kışın gitmek için tercih edilir. Oteller şu şekilde sıralanabilir:

  1. Çayır Çimen Evleri Sapanca: Bu otel 347 TL'den başlayan fiyatlara sahiptir. Tek kişilik tatil yapılabileceği gibi birçok kişiyle de yapılabilir. Çocuklu aileler için de uygundur. Bu otel, ramazan bayramı sapanca otelleri arasında da yer alır.
  2. Sapanca Alfa Suites & SPA Hotel: Şehirden uzak olan bu otel, kafa dinlemek isteyenler için uygun oteller arasındadır. Bunun yanı sıra ramazan bayramı tatili gibi zamanlarda da tercih edilebilir.
  3. Sapanca Aqua Hotel: Bu otel içerisinde toplamda 36 oda, 5 havuz, SPA merkezi yer alır. Doğu Marmara'da yer alan bir oteldir.
  4. A Diamond The Resort Spa Sapanca: Otelin başlangıç fiyatı 250 TL olarak bilinir. Doğanın içerisinde yer alan huzur dolu bir oteldir. Bu otel, Sapanca’da bayram tatili yapılabilecek, şeker bayramı tatili gibi zamanlarda gelinebilecek oteller arasında yer alır.

 

 Sapanca Otelleri Bungalov Evleri

  1. Sapanca Kibar Bungalov: Yakın çağda bungalov evler çokça tercih edilen yerler arasındadır. Sapanca'da yer alan bu otel de ramazan bayramı bungalovları arasında yer alan ve tercih edilen bu tarzda yapılan bir yapıdır. Yemyeşil bitki örtüsüne sahip manzarasıyla birlikte ramazan bayramı tatili gibi faaliyetlerin yanı sıra ramazan bayramı bungalovları arasında gidilebilecek yerler arasında yer alır.
  2. Sapanca Göldibi Suit Bungalov: Başlangıç fiyatı 410 TL olan bu otelin ramazan bayramı bungalovları ve şeker bayramı tatili gibi faaliyetleri yapılabilir. Göl kenarında yer alan bu bungalov ev, Sapanca’da bayram tatili yapılan yerler arasında yer alır.
  3. Bu otel 625 TL'den başlayan fiyatlarla bilinir. İçerisi ahşap olan bu ev de Sapanca’da bayram tatili ve ramazan bayramı sapanca otelleri arasında yer almaktadır.

 

 Sapanca Otelleri Villalar

  1. Sapanca Villa Naturel: 1200 TL gibi fiyattan başlayan bu otel, ramazan bayramı villalar arasında yer alır ve sık sık tercih edilir. Sapanca'da tercih edilen bu otel bahçesi olan ve çevresi yeşillik içinde olan bir oteldir. 24 saat hizmeti bulunan bu yer ramazan bayramı villalar arasında en çok bilinenler arasındadır. Otel ramazan bayramı tatili yapmak isteyenler için idealdir.
  2. Sapanca Villa Salkım: 1.150 TL'den başlayan fiyatlar ile bilinir. Odalarında klima, çevresinde bahçe, resepsiyonu bulunan şeker bayramı tatili için de tercih edilebilecek yerler arasındadır.
  3. Sapanca Hidden House: Bu otelin fiyatı 850 TL'den başlar ve çevresinin kendine özgü bir güzelliği vardır. Bu otel ramazan bayramı sapanca otelleri arasında yer alır. Havuzunun yanı sıra çevresini çevreleyen bir yapı bulunur. Bu otel ramazan bayramı villalar arasında sık sık tercih edilen bir oteldir.
Şuanda oteli inceleyen 12 kişi var