-
-
09:00 - 24:00 Çağrı Merkezi
0216 908 00 54
Hakkımızda

Sapanca’da bölgesel turistik faaliyetleri desteklemek amacıyla kurulan Sapancaotelleri.com.tr bünyesinde yıldızlı otellerden pansiyonlara kadar tüm konaklama tesislerini barındırır. Tesislerin potansiyel yurtiçi ve yurtdışı misafirlerine kolaylıkla ulaşabilmesini ve her destinasyondan online ve güvenli şekilde konaklama rezervasyonu alabilmesini sağlar. Aynı zamanda misafirlerinin de konaklayacakları tesislerdeki doğum günü, yıldönümü ve evlilik teklifi vb. özel gün ve organizasyonlarını dizayn edebilmesini sağlar.

Sapancaotelleri.com.tr bölgesel gastronomi hizmetlerine katkı sağlamak amacındadır. Bu doğrultuda Sapancaotelleri.com.tr anlaşmış olduğu birçok restaurantta misafirlerine özel fiyatlar ile kahvaltı, öğlen ve akşam yemek organizasyonlarını düzenler.

Aynı zamanda Sapancaotelleri.com.tr zipline, at binme, atv safari, trekking, araç kiralama vb. gibi birçok hizmeti ek hizmet olarak misafirlerinin kolaylıkla satın alabilmesini sağlar.

KİLOMETRE TAŞLARIMIZ

 • Kasım 2014

SKT Turizm Seyahat Acentesi İzmit merkezde 8804 numaralı TÜRSAB belgesi ile faaliyetlerine başladı.

 • Haziran 2015

www.sapancaotelleri.com.tr domain adresi SKT Turizm tarafından satın alındı.

 • Ekim 2015

SKT Turizm Seyahat Acentesi'nin Bursa Nilüfer'de 2. şubesi faaliyete açıldı.

 • Ağustos 2016

SKT Turizm Seyahat Acentesi Kocaeli bölgesinde Tatilbudur.com Markası'nın tek yetkili franchise bayiliğini aldı.

 • Ocak 2017

SKT Turizm Seyahat Acentesi'nin İzmit Merkez'de Anıtur markası ile franchise şubesi faaliyete açıldı.

 • Kasım 2019

www.sapancaotelleri.com.tr markamızla Sapanca Bölgesi'nde yerel tur operatörlüğü faaliyetlerine Sapanca Villa ve Otelleri Turizm Yazılım Bilişim Ltd. Şti. çatısı altında başlanıldı.

 • Mayıs 2021

Sapanca Şükriye'de 5 adet bungalovdan oluşan Oksijen Bungalov adı altında konaklama tesisimiz hizmete açıldı.

 • Eylül 2021

www.tatilsepeti.com ile Türkiye genelindeki Bungalov, Villa ve Butik Otel ürünlerinin tedarikçiliği anlaşması yapıldı.

 • Aralık 2021

Şirketimiz Bungalov, Villa ve Butik Otel ürün yelpazesinde, pandeminin getirmiş olduğu "Yeni Nesil Tatil" anlayışını ön görerek, pandemi öncesi başlatmış olduğu izole tatil anlayışını yerelden ulusala yaymak amacıyla Buvibu Turistik Servisleri A.Ş. çatısı altında www.buvibu.com markasının çalışmalarına başladı. Bu doğrultuda SKT Turizm ve Sapanca Villa ve Otelleri şirketlerine ait tüm operasyonları tek çatı altında toplamak amacıyla şirket birleşmeleri yapıldı.

 • Ocak 2022

Operasyonlarımızın çeşitli alanlarda gelişmesi ve büyümesi sonrası, kontrol mekanizmasının sağlıklı işleyebilmesi için tüm departmanlarımızın yönetim kadroları ve call center ekibi İzmit Kocaeli'de açılan yeni genel müdürlük merkez binamıza taşındı.

 • Ekim 2022

29 Ekim 2022 tarihi itibariyle Bungalov, Villa ve Butik Otel konseptinde hizmet veren markamız Buvibu.com yayın hayatına başladı.

En Çok Sorulan Sorular

Sitemiz, Sapanca'da tatil yapmak veya Sapanca'da konaklamak için otel,tiny house, butik otel, bungalov, kiralık villa veya glamping otelleri arıyorsanız sizin için son derece kullanışlı hizmetler sunar. Sitemizde ana sayfa aracılığı ile kategorize edilmiş konaklama seçenekleri arasında araştırma yapabilirsiniz.

Her bir tesisin kendine ait sayfasında, konuklarına sundukları imkanları inceleyebilirsiniz. Tesislerin harita üzerinde konumlarını görebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Sapanca otellerinin konumlarını, fiziksel ve maddi imkanlarını inceleyebilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

Sitemizde kişisel verileriniz tamamen güvendedir. Kişisel verileriniz siz ve rezervasyon yaptığınız otel dışındaki üçüncü kişilerle paylaşılmaz. İşletme sahipleri ile olan karşılıklı sözleşmelerimiz, siz konuklarımızın memnuniyeti ekseninde koşullandırılmıştır. Daha detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sapanca otellerinin son yıllarda popülerleşmesi ile birlikte sapanca otelleri rezervasyonu yapma vaadi sunan birçok korsan web sitesine karşı dikkatli olmanızı öneririz.

Sapanca otelleri arasından dilediğinizde rezervasyon yapmak, sitemiz aracılığıyla mümkündür:

 • Kategori ve filtreler yoluyla size uygun tesisleri listeleyin
 • İstediğiniz tesisin sayfasına gitmek için "incele" butonuna tıklayın
 • Odanızı ve konaklamak istediğiniz tarihleri seçin
 • Rezervasyon formunu doldurun ve adımları takip edin.

Yukarıdaki aşamaların ardından rezervasyonunuz onaylandığında, rezervasyon işlemi esnasında beyan ettiğiniz e-mail adresinize onay maili gönderilir.

Sitemiz aracılığıyla yaptığınız rezervasyonların ödemelerini tek seferde veya bir kısmını ön ödeme şeklinde gerçekleştirebilir ve odanızı ayırtabilirsiniz. 

Havale: Banka bilgilerimizden size uygun olan banka hesabımızı kullanarak havale/EFT işlemi ile ödeme yapabilirsiniz.

Online Kredi Kartı: Kredi kartınızla SSL ve 3D güvenlikli sistemimizle online ödeme yapabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden yaptığınız rezervasyonları, check-in tarihinden 30 gün öncesine kadar hiçbir koşul gerektirmeksizin iptal edebilir ve rezervasyon için yaptığınız ödemeyi geri talep edebilirsiniz. Check-in tarihinizden önceki 30 gün veya daha yakın bir süre içerisindeki iptal talebinizide belgeye dayalı bir gerekçe gösterdiğiniz takdirde geri ödeme alabilir ve rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz. 

Rezervasyon iptali için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sapanca otellerinde erken rezervasyon yapmak, öncelikli olarak uygun tesis bulmak adına size avantaj sağlar. Dönemsel yoğunluklar ve Sapanca otellerinin doğa dostu politikaları gereği kısıtlı konuk kapasiteleri göz önüne alındığında, erken rezervasyon yapmanızı öneririz.

İptal koşulları gereği, erken rezervasyon yapmanızı ve check-in tarihinden en az 30 gün önce iptal talebi göndererek ücretsiz iptal işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemizde sizlere sunduğumuz tesislerden arzuladığınız hizmeti ve verimi almanız bizim için yüksek önem taşır. Bu sebepten, sitemiz üzerinden yaptığınız rezervasyonlarla alakalı şikayet ve görüşlerinizi bizimle doğrudan iletişime geçerek belirtebilirsiniz. Rezervasyonunuzdan memnun kalmanız için tesislerle gerekli iletişimi sapancaotelleri.com.tr olarak gerçekleştirebiliriz.

Dilerseniz rezervasyonunuzla alakalı olarak tesislerle doğrudan iletişime geçebilir; talep, dilek ve şikayetlerinizi anlık çözüme kavuşturabilirsiniz.

Sapanca otellerindeyaptığınız rezervasyonlarınızda, rezervasyon yaptığınız otelin sayfasında ve onay mailinizde check-in / check-out saatlerini görebilirsiniz. İstisnai durumlarda check-in yapmak istediğiniz saati tesisle iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

0216 908 0054 Whatsapp'tan Yazın İletişim Formu