Bungalov Dolandırıcılığı

Sapanca Gölü son yıllarda doğal güzellikleri ile yerli yabancı pek çok turistin ilgisini çekmeye başlamıştır. Sapanca’nın sunmuş olduğu konaklama imkanları arasında bungalov yapılarda bulunmaktadır.

Ancak son yıllarda bölgenin ve bölgede yer alan işletmelerin olumsuz şekilde anılmasına neden olan bungalov dolandırıcılığı söz konusudur. Bazı işletmeler Google Maps üzerinden gerçeği yansıtmayan ve insanları yanıltıcı görsel ve bilgiler kullanarak haksız kazanç elde etme yolunu tercih etmektedir. Ayrıca müşterilerden kapora talep edilip daha sonra yerleri kalmadığı bahanesiyle ciddi mağduriyetler oluşturulmaktadır. Bu durumda son dönemde artmış ve ciddi şikayetler iletilmeye başlanmıştır.

Ancak bizler sapanca otelleri olarak bungalov kiralama konusunda tamamen yasal mevzuat ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın koymuş olduğu kurallar çerçevesinde hareket etmekteyiz. Yaratılan kötü izlenimi kırmak için yasal mevzuat içinde kalarak ve müşteri memnuniyeti ön plana koyarak hareket ediyoruz.

İşletme olarak ücretsiz rezervasyon imkanı veriyor ve TÜRSAB’A bağlı olan bungalov tesisleri ile çalışarak rezervasyon alıyoruz. Yaptığımız işin en önemli yanlarından birinin güven olduğunu biliyor ve asla yanıltıcı ve yasal mevzuata aykırı bir şekilde hareket etmiyoruz. İşletme olarak iletişime önem veriyoruz. Tesislerimizde konaklamak isteyen misafirlerimize 7/24 iletişim kurma imkanı sağlayarak tüm sorularını şeffaf bir şekilde yanıtlıyoruz.

Misafirlerimize en önemli tavsiyelerimiz rezervasyon işlemlerini sosyal medya hesapları yerine TÜRSAB’a bağlı firmaların internet siteleri üzerinden yapmaları, yanıltıcı Google Maps yorumlarına şüpheyle yaklaşmaları, ücretsiz rezervasyon yapmaya önem vermeleri, rezervasyonlarını telefon ile yaptırmamaları ve her bilgiyi yazılı olarak kayıt altına almaları.

Tamamen güvenli bir şekilde bungalov rezervasyonu yaptırmak için sitemizdeki tesisleri inceleyebilirsiniz.
Size uygun olan bungalov evleri görüntülemek için tıklayın.

Related Stories

Sapanca Bungalov

Sapanca Teleferik Hizmete Açıldı!

21 Haziran’ da hizmete giren teleferik Sapanca’nın yeni bir aktivitesi olma özelliğini taşımaktadır. Teleferiğin...

Dört Mevsim Keyfin Adı; Jakuzili Bungalovlar

Beton yapıların arasında sıkışanlar! Şehir hayatından uzaklaşmak, doğa ile bütünleşip tertemiz oksijeni içinize çekerek...

Sapanca’da Sevgililer Günü Otel Rezervasyonu

Her ne kadar Türkçe’de “Sevgililer Günü” adı tercih edilse de 14 Şubat tarihinin tam...

Sapanca’da Sömestr Otelinizi Ayırtın

Siz de bu yıl sömestir tatilinizi Sapanca otellerinde yapmak ister misiniz? Yüzlerce seçenek arasında...

Sapanca Gölü’nde Su Sporları

Sapanca Gölü son yıllarda doğal güzellikleri ile yerli yabancı pek çok turistin ilgisini çekmeye...

Sapanca Kiralık Villa

Sapanca bölgesinde daha lüks bir tatil denemeyimi yaşamak istiyorsanız Sapanca kiralık villa seçenekleri tam...

Kategoriler

Comments

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz